W ubiegłym tygodniu 6 grudnia, gdy wszyscy świętowali Mikołajki, pracownice Starostwa Powiatowego w Jaśle z tej okazji odwiedziły Dom Dziecka w Wolicy.

W Starostwie Powiatowym w Jaśle jak co roku, została zorganizowana zbiórka pieniężna wśród pracowników. Pieniądze zebrane podczas zbiórki zostały w całości przeznaczone na zakup potrzebnych rzeczy dla dzieci.  Zakupione zostały m. in. słodycze, owoce, napoje, żywność długoterminowa oraz ozdoby świąteczne. Natomiast pracownicy Powiatowego Zarządu Dróg w Jaśle dla dzieci przywieźli i ustawili żywą choinkę.

Radość obdarowanych była ogromna, a malujący się na twarzach uśmiech stanowił najlepszy wyraz „dziękuję”.

Radości z wizyty darczyńców nie kryje dyrektor placówki Pani Renata Pięta. Podkreśla, że każda pomoc jest ważna. Jest wdzięczna ludziom z dobrym sercem, którym nie jest obojętny los dzieci.

P1180677.JPGP1180684.JPG