Konkurs wiedzy o bankowości w Zespole Szkół Technicznych

Konkurs wiedzy o bankowości w Zespole Szkół Technicznych-531 marca 2017 r. w Zespole Szkół Technicznych im. Bohaterów Września w Jaśle odbyła się IV edycjakonkursu wiedzy o bankowości „Akademia Finansów Banku PEKAO SA”.Organizatorem konkursu adresowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu jasielskiego był dyrektor I Oddziału Banku Polska Kasa Opieki SA w Jaśle.

Uczestnicy konkursu mieli okazję wykazania się wiedzą z dziedziny bankowości oraz praktyczną wiedzą o produktach Banku Pekao SA, w tym także nowoczesnych, mobilnych usługach bankowych.

Jury tegorocznego konkursu stanowili:

p. Piotr Handzel - dyrektor I oddziału banku Pekao SA w Jaśle,

p. Stanisław Gacek - główny specjalista banku Pekao SA I Oddział w Jaśle,

p. Andrzej Nostek - menedżer ds. sprzedaży banku Pekao SA I Oddział w Jaśle,

p. Diana Machowska – inspektor ds. sprzedaży banku Pekao SA I Oddział w Jaśle,

p. Krystyna Myśliwiec – wicedyrektor Zespołu Szkół Technicznych im. Bohaterów Września w Jaśle.

Konkurs miał formę pisemną i polegał na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru. Jak podkreślał przewodniczący jury p. Piotr Handzel, poziom wiedzy zawodników był bardzo wysoki i wyrównany, a rywalizacja zacięta.

Zwycięzcami tegorocznych zmagań konkursowych okazali się:

I miejsce -Kamila Paściak - Zespół Szkół nr 4 w Jaśle,

II miejsce - Jakub Michnal - Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września   w Jaśle,

III miejsce - Patryk Wal - Zespół Szkół nr 4 w Jaśle.

Laureaci konkursu otrzymali nagrody główne w postaci głośników bezprzewodowych MANTA ufundowane przez Dyrektora I Oddziału Banku Pekao SA w Jaśle. Wszyscy uczestnicy natomiast, oprócz dyplomów, otrzymali upominki rzeczowe.