Utrudnienia w ruchu na drodze powiatowej Nr 1881R Dębowiec – Załęże – Osiek Jasielski.

spjaslo-1W poniedziałek, dnia 18.09.2017 r. rozpoczną się roboty na drodze powiatowej Nr 1881R i wprowadzona zostanie tymczasowa zmiana organizacji ruchu.

Skanska S.A informuje, że z dniem 20.09.2017 w związku z prowadzeniem prac przy realizacji zadania pn : Przebudowa drogi powiatowej Nr 1881R Dębowiec – Załęże – Osiek Jasielski w km 0+020 – 3+730, 4+680 – 5+140 nastąpi zmiana organizacji ruchu na drodze relacji Dębowiec- Załęże zgodnie z zatwierdzonym Projektem Tymczasowej organizacji ruchu.

W związku z powyższym na czas trwania robót w godzinach od 7:00 do 17:00 droga zostanie całkowicie zamknięta co powoduje wyznaczenie objazdu do miejscowości Załęże, Osiek Jasielski przez miejscowość Wola Dębowiecka. Objazd do miejscowości Dębowiec poprowadzony będzie również przez Wolę Dębowiecką (w załączeniu schemat objazdu). Utrudnienia potrwają do dnia 22.09.2017. Po tym terminie droga zostanie otwarta a utrudnienia polegać będą na wyłączeniu jednego pasa ruchu na odcinku robót. W przypadku kolejnych zmian Wykonawca powiadomi zainteresowane strony odrębnym pismem.

Jednocześnie pragniemy nadmienić, że w nagłych przypadkach Wykonawca robót umożliwi przejazd Służb Ratunkowych oraz dojazd i dojście do posesji prywatnych i firm zlokalizowanych przy przebudowanym odcinku drogi.

Za utrudnienia na przebudowywanej drodze przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.