Utrudnienia w ruchu na drodze powiatowej Lipnica Górna – Lisów – Skołyszyn

robotydrogowe-1W środę 25 października rozpoczną się roboty budowlane na drodze Lipnica Górna – Lisów – Skołyszyn,  w związku z czym wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu.

Przedsiębiorstwa Robót Drogowo Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle informuje, że w związku z realizacją zadania: „Przebudowa drogi powiatowej Nr  1830R Lipnica Górna – Lisów – Skołyszyn w km 2+637 – 4+702”, nastąpi tymczasowa zmiana organizacji ruchu. Przewidywany czas wprowadzenia  zmiany  organizacji ruchu będzie obejmował okres od 25 października 2017 r. do 20 grudnia 2017 r. W tym okresie wykonawca realizujący roboty budowlane  wprowadzi odpowiednie oznakowanie.

Za utrudnienia na przebudowywanej drodze przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

pdfProjekt tymczasowej organizacji ruchu.pdf