Odsłuchaj
Polish Czech English German Russian Slovak Ukrainian

Szkolenie na temat zmian w przepisach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

Szkolenie-1W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu nt. zmian w przepisach prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowego, którego gościem będą przedstawiciele Państwowej Inspekcji Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego. Szkolenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców, a także pracowników prowadzących sprawy kadrowe i księgowe.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. W treści prosimy o podanie zagadnień, które są dla Państwa najistotniejsze w nowym roku prowadzenia działalności gospodarczej.

W razie jakichkolwiek pytań do Państwa dyspozycji pozostaje Pan Bartosz Ziaja - Sekretarz Zarządu Jasielskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców,  tel. kom. 602126466, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">

Szkolenie-1

CK Najnowsza galeria

Najnowsza galeria

CK Najnowszy film

Najnowszy film

Odsłuchaj