policja

Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Jaśle, podkom. Bartłomiej Świerczek - Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle, złożył na ręce Starosty Jasielskiego Adama Pawlusia podziękowania za dotychczasową współpracę i wsparcie funkcjonariuszy w działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu jasielskiego.

Dzięki przychylności Starosty, członków Zarządu Powiatu i Radnych w ramach programu profilaktycznego pn. „Powiatowy Program Zapobiegania Przestępczości oraz Porządku Publicznego i Bezpieczeństwa Obywateli” jasielska komenda otrzymała elementy odblaskowe, filmy profilaktyczne oraz strój policyjnego misia. Przedmioty te będą wykorzystywane w prowadzonych przez policję działaniach profilaktycznych, których głównym celem jest kreowanie wśród dzieci, młodzieży oraz osób starszych, właściwych postaw gwarantujących bezpieczeństwo w wielu obszarach i dziedzinach życia.

Dobra współpraca pomiędzy policją, a  samorządem powiatowym przyczynia się do poprawy stanu bezpieczeństwa mieszkańców powiatu.

podziękowanie policja 1