hands 2847508 1920

fot. www.pixabay.com

Uwzględniając obecną sytuację epidemiologiczną w kraju i na terenie Powiatu Jasielskiego, Starosta Jasielski zwraca się z prośbą o udzielenie wsparcia w formie wolontariatu dla personelu dwóch domów pomocy społecznej z terenu  naszego powiatu:

• Domu Pomocy Społecznej w Foluszu – całodobowej placówce przeznaczonej dla osób przewlekle psychicznie chorych, mieszczącej się pod adresem:
    38-222 Foluszu 56

oraz

• Domu Pomocy Społecznej „Nazaret” w Kołaczycach, całodobowej placówce przeznaczonej dla osób w podeszłym wieku, mieszczącej się pod adresem:
    Al. Jana Pawła II 19, 38-213 Kołaczyce,

w sytuacji wystąpienia braków kadrowych w tych placówkach.

Mając na uwadze, że mieszkańcami w/w domów pomocy społecznej są osoby szczególnie potrzebujące i wymagające ogromnego wsparcia, chętnych do pomocy, proszę o kontakt bezpośrednio z:

• Domem Pomocy Społecznej w Foluszu, tel. 13/4413076, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Domem Pomocy Społecznej „Nazaret” w Kołaczycach, tel. 13/4410600,
  • Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Jaśle, tel. 13/4483440, e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Z góry dziękuję za okazaną pomoc i wsparcie.