Ankieta oceny opieki położniczej w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle

W celu zapewnienia jak najlepszej jakości opieki położniczej w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle prosimy Panie, które rodziły i które zamierzają rodzić w jasielskim szpitalu o podzielenie się swoimi uwagami.

Prosimy o anonimowe wypełnienie ankiet na temat stopnia satysfakcji z opieki nad kobietą ciężarną.

Ankiety można wypełniać w formie elektronicznej klikając na poniższy link, w wersji papierowej – wysyłając na adres: Starostwo Powiatowe w Jaśle, ul. Rynek 18, 38 – 200 Jasło, z dopiskiem „Ankieta” lub złożyć osobiście w Punkcie Obsługi Klienta.

Wyniki tych badań zostaną podsumowane i opublikowane - będą służyć do podniesienia jakości usług w jasielskim szpitalu.

Starosta Jasielski

Adam Pawluś