Odsłuchaj
Polish Czech English German Russian Slovak Ukrainian

Materiały z prac nad Strategią Rozwoju

Konsultacje społeczne projektu „Strategii Rozwoju Powiatu Jasielskiego na lata 2016-2022” 

Powiat Jasielski ogłasza rozpoczęcie konsultacji społecznych projektu „Strategii Rozwoju Powiatu Jasielskiego na lata 2016-2022”
Prosimy mieszkańców Powiatu Jasielskiego, organizacje pozarządowe, instytucje i podmioty gospodarcze o wnioski i uwagi do przygotowanego projektu Strategii.
Wnioski i uwagi należy składać za pośrednictwem formularza zgłoszenia uwag. Wypełniony formularz trzeba przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub w wersji papierowej na adres: Starostwo Powiatowe w Jaśle, ul. Rynek 18, 38-200 Jasło, albo też złożyć osobiście w Biurze Obsługi Interesantów Starostwa Powiatowego w Jaśle.
Termin konsultacji 04.11.2015 r. - 09.12.2015 r.

Formularz uwag

Strategia Rozwoju Powiatu Jasielskiego na lata 2016-2022 (projekt)

 Podsumowanie konsultacji projektu Strategii Rozwoju Powiatu Jasielskiego na lata 2016-2022

 


 

 

Szanowni Państwo,

W związku z rozpoczęciem prac nad nową Strategią Rozwoju Powiatu Jasielskiego na lata 2016-2022 zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych, na temat możliwości rozwoju Powiatu Jasielskiego i zdefiniowania ostatecznego kształtu dokumentu Strategii.

Chcemy uzyskać od Państwa opinie na temat głównych problemów rozwojowych w sferze społecznej, gospodarczej oraz w sferze instytucjonalnej Powiatu Jasielskiego.

Prosimy również o wskazanie priorytetowych celów, koniecznych do podjęcia działań i przedsięwzięć do realizacji przez Powiat oraz inne instytucje, organizacje i podmioty działające na terenie Powiatu.

Umieszczone na tej stronie dokumenty zawierają podstawowe informacje o procesie przygotowania nowej strategii oraz formularze do wyrażania Państwa opinii i uwag. Znajdują się tu również sprawozdania z działań już zakończonych.

Harmonogram prac nad strategią

Podsumowanie pierwszego spotkania konsultacyjnego

Formularz konsultacji społecznych

 

CK Najnowsza galeria

Najnowsza galeria

CK Najnowszy film

Najnowszy film

Odsłuchaj