Beniaminek Krosno wygrywa turniej o Puchar Starosty Jasielskiego

Beniaminek Krosno wygrywa turniej o Puchar Starosty Jasielskiego-2W sobotę, 28 stycznia 2017r., w Jaśle odbył się turniej o Puchar Starosty Jasielskiego Adama Pawlusia. W turnieju zagrało 8 drużyn systemem każdy z każdym. Zwycięska z tej rywalizacji wyszła drużyna Beniaminka Krosno, która wyprzedziła w końcowej klasyfikacji Grunwald Budziwój. Na najniższym stopniu podium uplasowali się podopieczni trenera Roberta Podkulskiego Akademia Piłkarska Jasło.

Na zakończenie turnieju organizatorzy wręczyli drużynom pamiątkowe puchary, dyplomy oraz medale. Wybrani zostali również najlepsi zawodnicy tego turnieju. Statuetkę najlepszego bramkarza otrzymał zawodnik Grunwaldu Budziwój Miłosz Dolecki. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Antoni Aszklar  (Beniaminek Krosno). Statuetkę króla strzelców turnieju wywalczył zawodnik AP Jasło Michał Sieńkowski (8 bramek).

Nagrody uczestnikom wręczył członek Zarządu Powiatu Mateusz Lechwar.

Skład AP Jasło: Oskar Barzyk, Gabriel Podkulski, Kamil Czech, Michał Dziadosz, Igor Sendra, Michał Sieńkowski, Wiktor Hendzel, Jakub Goleń, Hubert Wiatr, Szymon Dąbrowski, Mikołaj Chmiel, Kacper Kiełtyka. Trener Robert Podkulski, kierownik drużyny Małgorzata Winiarska-Hendzel.

Poniżej końcowa tabela:

1. Beniaminek Krosno