XXIX Konkurs Piosenki Obcojęzycznej LOVE ME TENDER

Love Me Tender-1Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle serdecznie zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych i  ponadgimnazjalnych do uczestnictwa w 29 edycji Konkursu Piosenki Obcojęzycznej LOVE ME TENDER, która odbędzie się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Jasła oraz Starosty Jasielskiego.

Konkurs ten to impreza o długiej tradycji, sięgającej czasów początku działalności Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle. Uczestnikami festiwalu jest młodzież z województwa podkarpackiego oraz Małopolski. W minionych edycjach na deskach sceny MDK wystąpiło wielu wspaniałych wokalistów, Możemy poszczycić się kilkoma laureatami, którzy brali udział w konkursie LOVE ME TENDER i do tej pory rozwijają swoja karierę wokalną, np. Mateusz Mijal czy Ralph Kamiński. Co roku, jako organizatorzy dokładamy także wszelkich starań aby w komisji konkursowej zasiadali profesjonalni muzycy i znawcy sztuki wokalnej.

Konkurs przebiega w dwóch etapach, na początku uczestnicy przechodzą przez eliminację na podstawie zgłoszeń w formie CD i kwalifikowani są do finału.

Zgłoszenie udziału w Festiwalu polega na przesłaniu na adres Biura  Organizacyjnego  (w nieprzekraczalnym  terminie  do  06 marca 2017 r.  formularza  zgłoszeniowego,  oraz  nagrania  audio  w  formie  CD  lub  MP3  z  zapisem  wykonania jednej  piosenki  w języku obcym.

Finał Festiwalu realizowany  będzie  w  dniu 21 marca 2017 r.  w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle. Zostanie on rozstrzygnięty w dwóch kategoriach wiekowych:

I kategoria  13 – 15 lat,

II kategoria 16 – 18 lat,

Informacja    o    uczestnikach    zakwalifikowanych    do finału  Festiwalu zostanie  ogłoszona  przez

Organizatora  Festiwalu  na  stronie  internetowej (www.mdkjaslo.pl) w dniu 10 marca 2017 r.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu, który dostępny jest na stronie www.mdkjaslo.pl.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela Justyna Maniak pod numerem tel. 13 445 529 25, bądź mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Love Me Tender-1