Zbigniew Paja powołany na Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Jaśle

Sanepid 2017-2Z dniem 10 lutego 2017 r. Zbigniew Paja został powołany na stanowisko Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Jaśle , a tym samym na dyrektora jasielskiej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

Pan Zbigniew Paja w dniu dzisiejszym otrzymał z rąk Starosty Jasielskiego Adama Pawlusia  powołanie na Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w JaśleKandydatura ta uzyskała  też pozytywną opinię  Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Rzeszowie.

Zbigniew Paja jest  wieloletnim pracownikiem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologiocznej w Jaśle, od 12 maja 2016 r. pełnił obowiązki dyrektora tej stacji.

Podczas wręczania aktu starosta pogratulował dyrektorowi wyboru na stanowisko szefa jasielskiego sanepid-u i życzył mu wielu sukcesów zawodowych.